Контакти

Славутське УВКГ знаходиться за адресою:

місто Славута, вул. Ярослава Мудрого буд. 52.

телефони:

абонвідділ 7-12-86, (067)-876-10-53, (068)-221-63-35

Аварійна служба   096-282-44-78

Приймальня (тел/факс) 7-27-46

Електронна пошта: vodokanal_sl@ukr.net

 

20 thoughts on “Контакти

 1. Константин Ситников :

  Сейчас, в 21.00, в доме 57 по улице Ярослава Мудрого, нет НИКАКОЙ воды!

  1. aquaadmin :

   Шановний абонент. При відсутності води, звертайтесь будь ласка за телефоном аварійної служби 7-23-18.

 2. віктор :

  можна якось оплачувати рахунок за воду на якомусь сайті?

  1. aquaadmin :

   Використовуйте особистий кабінет http://www.abon.com.ua або http://www.PAY.NET.UA До речі на останньому можна передавати покази та сплачувати не тільки за воду, а ще і за газ та світло.
   Також за послуги водопостачання та водовідведення можна сплачувати в Приват24.

 3. Альона :

  Чи можна зареєструватись у власному “кабінеті”, щоб скидати показники на воду он-лайн на сайт, а не дзвонити по телефону?

  1. aquaadmin :

   Використовуйте особистий кабінет http://www.abon.com.ua або http://www.PAY.NET.UA До речі на останньому можна передавати покази та сплачувати не тільки за воду, а ще і за газ та світло.

 4. Лика :

  А по якому розрахунковому рахунку платити?

  1. aquaadmin :

   Зазвичай у банках Славути є всі реквізити для оплати. Якщо ви сплачуєте за послуги Славутського УВКГ з іншого регіону України, то використовуйте слідуючи реквізити: розрахунковий рахунок № 26039526274001 у Славутському відділенні КБ «ПриватБанк» МФО № 315405, код 02092710. В призначенні платежу обов’язково вказуйте номер особового рахунку. Якщо особовий рахунок не буде вказано – платіж не буде зараховано.

 5. Оксана :

  Доброго дня! В якому розмірі (в м.куб) надається пільга інваліду війни 2 групи, що проживає разом з неповнолітньою дитиною? Дякую.

  1. aquaadmin :

   На кожну особу, яка користується пільгами, надається 4 м. куб. води за пільговою ціною.

 6. Олександр :

  Доброго дня ! Скажіть будь ласка скільки ще буде у нас в місті з крана текти БОЛОТО ???? Може нам телебаченя запросити щоб показати роботу водоканалу ?!

  1. UVKG :

   На даний час комунальне підприємство «Славутське УВКГ» проводить обстеження мереж систем водопостачання, оскільки 2 травня з кранів споживачів в окремих мікрорайонах міста текла іржава вода.

   Адміністрація підприємства приносить свої вибачення за незручності, що виникли. Про результати обстеження буде повідомлено згодом.
   Відеоматеріали про цю проблему можна переглянути за наступним посиланням: https://youtu.be/3lJJyvEqIg4
   Стаття в якій детально розглядається проблема водопостачання знаходиться тут: https://slavuta-mvk.info/archives/17942

 7. Олег :

  Де знаходится інформація ,для споживачів , що надавати покази лічильника потрібно з 25 числа по 30(31)поточного місяця ? Та чи є порушенням якщо людіна, з поважних причин, надала покази та оплатила за використану воду на 1 день пізніше(1 го. числа наступного місяця)? Чи справедливо, для людини- пільговика, за викорістану воду у двох місяцях, записувати в один місяць,при цьому нараховувати борг, начебто за пепевищення пільгової норми споживання за місяць?

  1. UVKG :

   Згідно Постанови КМУ № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” розрахунок пільг та субсидій нині проводиться в межах соціальної норми. Держава здійснює відшкодування пільг за фактично спожиті послуги, тому власникам приладів обліку води необхідно щомісяця , вчасно передавати Славутському водоканалу показники лічильників на кінець кожного місяця.
   Отримавши показники, Славутське УВКГ проводить розрахунки, які відповідно надає в управління соціального захисту населення, щоб там відбулось нарахування відшкодування субсидій та пільг.
   Однак, досить часто споживачі з різних причин недотримуються термінів подачі показників лічильників. Слід наголосити, що абоненти мають надавати фактичні показники лічильників вчасно – щомісяця до 30 числа. Оплату спожитих послуг можна зробити до 10 числа наступного місяця згідно умов Договору, а от подати покази лічильника необхідно до 30 числа поточного місяця, для нарахування пільг та субсидій.
   Зробити це можна як телефоном: 7-12-86, (067)-876-10-53 так і через мережу Інтернет на сайті https://www.abon.com.ua/, або особисто відвідавши абонентський відділ водоканалу.
   Інформація для споживачів знаходиться як на інформаційному стенді водоканалу так і в приміщенні абонвідділу водоканалу, а також на офіційному сайті. Неодноразово ця інформація оприлюднювалась у засобах масової інформації.

 8. Ігор :

  Доброго дня. В мене така проблема: вже кілька років дуже слабкий напор води, раніше якось обходилися, але бачу по роботі пральної машини, що вона довго не протягне. Куди звернутися за допомогою? Дякую.

  1. UVKG :

   Доброго здоров’я! Причин незадовільного напору (тиску води) у мережі може бути багато. Це й стан внутрішньобудинкових мереж, рівень споживання ваших сусідів, навіть просто засмічений фільтр перед лічильником, чи після лічильника, може давати значне зменшення тиску. Певну інформацію можуть надати сусіди – який тиск в них? Взагалі, важко дати конкретну пораду не маючи всієї необхідної інформації. Славутське УВКГ обслуговує магістральні та підвідні водопроводи до будинку, внутрішньобудинкові мережі багатоповерхівок обслуговує ЖЕК. Якщо Ви ще потребуєте консультації, то ласкаво просимо звернутись у абонентський відділ водоканалу особисто або за телефонами: 7-12-86, (067)-876-10-53. Однак, вважаємо, що визначити причину негараздів може лише на місці кваліфікований фахівець –слюсар. Попереджаємо, що у разі необхідності зняття пломб з фільтру необхідно звернутись за дозволом в абонентський відділ водоканалу особисто або за телефонами: 7-12-86, (067)-876-10-53.

 9. Ірина :

  Доброго дня!В нас така проблема,це взагалі вже не вкладається вголові,в нас по вулиці Зарічній практично завжди була чиста вода яку можна було пити і використовувати для приготування їжі,і коли 2 місяці тому десь,нам замінили трубу,тому що прорвала,у води жахливий запах,але Це ще не все, в нас почалася проблема з чайником,ми зразу вирішили що він згорів(електрочайник)він у середині повністю чорний,коли я вирішила його помити всередині ,і спробувала перевірити рукою а там чорний,чорний осад і він шановні нічим не відмився!Це ще не все, цю воду навіть вже не можна використовувати як технічну ,тому що коли я перу в пральні машині світлі речі на ний з’вляються жовті плями,які не відпераються,вже більшу частину я викинула,і це усе після заміни труби.Виникає питання,що буде з нашим здоров’ям?І чи це не злочин з Вашої сторони?

  1. UVKG :

   Доброго здоров’я! Шановний абоненте, в Славутський УВКГ, як було з’ясовано, протягом останніх двох місяців не надходило жодної скарги на якість водопостачання від мешканців вул. Зарічної. Крім того, Славутський водоканал не здійснював заміни труб на вул.Зарічній. Однак, оскільки за Вашими словами, є проблема нормального водопостачання, ласкаво просимо повідомити Вашу адресу для виїзду фахівців спеціалізованої лабораторії з метою з’ясування причини та подальшого її усунення для забезпечення Вас якісною водою

 10. П :

  Вітаю. Який новий рахунок для оплати?
  Дякую.

  1. UVKG :

   Доброго здоров’я, шановні абоненти!
   Зазвичай у банках Славути є всі реквізити для оплати. Якщо ви сплачуєте за послуги Славутського УВКГ з іншого регіону України, то використовуйте наступні реквізити: Славутське УВКГ , ЄДРПОУ 02092710, розрахунковий рахунок: UA 06 315405 00000 26039526274001 , МФО 315405 «ПриватБанк». Сплатити можна також на рахунок в «Ощадбанку»: Славутське УВКГ, ЄДРПОУ 02092710, розрахунковий рахунок: UA 87 315784 00000 26038312912403 , МФО 315784 «Ощадбанк»
   В призначенні платежу обов’язково вказуйте номер особового рахунку. ПІБ та адресу. Якщо ці данні не буде вказано – платіж не буде зараховано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *