РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 04.11 – 10.12.2017

1.Продовжуються роботи по проведенню водопровідної мережі по вул. Шевченко, прокладено 215 метрів поліетиленової труби діаметром 110 мм.
2. Встановлення нового зворотного клапану з метою економії електроенергії на КНС №5. Ремонт сталевої труби діаметром 150 мм. напірного колектора каналізаційної насосної станції № 5.
3. Ремонт труби водогону з полівінілхлориду (ПВХ) діаметром 225 мм. по вул.. Я.Мудрого, поблизу гуртожитку Державного професійно-технічного навчального закладу «Славутський професійний ліцей».
4. Проведення робіт по промивці каналізаційної мережі установкою «Аква – Джет», по вулицях: Кузовкова, Здоров’я .
5. Ремонт запірної арматури по вул.Грушевського 37.

На жаль, продовжується нездорова тенденція коли окремі жителі нашого міста  використовують каналізаційну мережу як сміттєпровід, кидаючи туди сміття,  очистки, консервовані овочі та фрукти та інше утому числі в поліетиленових пакетах, що робити категорично заборонено. На жаль, аварійні бригади не можуть миттєво усунути всі несправності. Неприємно й те, що від цього страждають інші люди, так як зупинка частини каналізаційної мережі спричиняє значні незручності

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 47 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів  та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру, по вул. Я. Мудрого.