РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 11.12 – 18.12.2017

1.Змонтовано три водопровідних колодязя по вул. Шевченко. Водопровідні колодязі призначені для підключення абонентів до водопровідної мережі, розміщення водопровідної арматури та її управління, виконання ремонтних та профілактичних робіт.
2. Виконано складний ремонт каналізаційного колодязя по вул. Козацька 29. У колодязі була відновлена цегляна кладка.
3. Ремонт чавунної труби водогону діаметром 200 мм. по вул.. Острозька 1.
4.Ремонт каналізаційної насосної станції №5. З метою покращення пропускної спроможності модернізовано напірний колектор КНС, а саме замінено 36 метрів стальної труби діаметром 150 мм. на труби з полівінілхлориду (ПВХ).
5. Проведення робіт по промивці каналізаційної мережі установкою «Аква – Джет», по вулиці Я.Мудрого 43,45,47 .

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 25 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів  та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру, по вул. Острозька.

Шановні абоненти!
Надзвичайно важливо, при користуванні каналізацією дотримуватися елементарних правил:
1) тримати в чистоті унітази, раковини і умивальники;
2) не виливати в унітази, раковини і умивальники легкозаймисті рідини та кислоти;
3) не кидати в унітази пісок, будівельне сміття, ганчірки, кістки, скло, металеві і дерев’яні предмети і тому подібне;
4) не користуватися санітарними приладами у разі несправності каналізаційної мережі.
На жаль, у результаті неправомірних дій мешканців в каналізаційний стояк потрапляють предмети особистої гігієни, газети, особисті речі, харчові відходи, що провокує засмічення центрального стояка і затоплення каналізаційними стоками технічного підвалу будинку. Зупинка ж частини зовнішньої каналізаційної мережі спричиняє значні незручності мешканцям кількох будинків і може призвести до аварійної ситуації в даному мікрорайоні міста.

Просимо Вас розповісти своїм дітям про те, які предмети не можна змивати в унітаз. Каналізація, призначена для відведення стоків і рідких відходів від
житлових будинків!