ІНФОРМУЄМО

Протягом останніх двох років у місті активно виконуються роботи із будівництва водо- та каналізаційних мереж, заміни старих труб на нові поліетиленові.

На даний час проводиться реконструкція мереж каналізації на вул. Мічуріна, пров. Мічуріна, вул. П. Орлика, пров. П. Орлика та пров. Кн. Сангушків в м. Славута (виконавець – ФОП Панчук В.В.).

Місцеві жителі скаржаться на незручності, які виникають у ході робіт. На жаль, у більшості випадків, виконувати роботи досить складно. Так, провулок П. Орлика вузький для такого об’єму робіт, глибина, необхідна для прокладання мереж, становить біля 3,6-3,8 метри, а сам грунт містить багато каміння. Тому просимо жителів провулку із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Після завершення робіт виконавці зобов’язані відновити пошкоджене покриття дороги.

Крім того, повідомляємо, що за заявками споживачів працівники КП «Славутське УВКГ» виконують роботи із будівництва мереж водопостачання та водовідведення в інших мікрорайонах міста:

  • Реконструкція водопровідної мережі на вул. Привокзальна; прокладено 785 метрів мережі.
  • Реконструкція водопровідної мережі провулку Шевченка та вул. Шевченка (прокладено 670 метрів), вул. Миру – 630 м.
  • На 80% реалізовано проект із реконструкції каналізаційної мережі мікрорайону м. Славута від вул. Б. Хмельницького до вул. Монастирська; прокладено більше 3 км каналізаційних мереж.

Загалом за 2016-2017 роки у м. Славута прокладено 2 436 метрів мереж водопостачання – підключено 180 абонентів, та 3 586 метрів мереж каналізації, відповідно підключено 21 споживача.

Просимо вибачення славутчан за завдані під час виконання робіт незручності та одночасно звертаємося з проханням знаходити порозуміння з виконавцями робіт, максимально оперативно провести підключення до центральних мереж водопостачання та водовідведення.