РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 09.04 – 16.04.2018

1.Внаслідок тривалої експлуатації водогонів під мостами через річку Горинь, на вул. Б. Хмельницького, в районі «Паперової фабрики» , вони часто потребують ремонту. Цього разу під мостами знову було виконано складний ремонт сталевої труби великого діаметру – 200 мм .
2. На очисних спорудах проведено ремонт жировловлюючого пристрою на первинному відстійнику № 1.
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж міста гідродинамічною установкою AquaJet, на вулицях: Лісна, Здоров’я та ін.
4. Ліквідовано складний затор каналізаційної мережі на вулиці К.Сангушко 64 (поблизу дитячого садочку).
5. Здійснено ремонт підвищеного ступеня складності каналізаційного колодязя на Площі Шевченка.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 26 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру на вул. Б.Хмельницького.
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 6 виїздів, з них 5 пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один з ремонтом водогінних мереж.
Шановні водії ! Ласкаво просимо не паркувати свої автомобілі на люках водогінних та каналізаційних мереж. Такі вчинки унеможливлюють швидку ліквідацію аварійних ситуацій, що призводить до додаткових, доволі значних, матеріальних збитків. Стягнення відшкодування яких, у судовому порядку, може бути здійснено з винних осіб. За одну хвилину вимушеного простою аварійної бригади можуть бути втрачені десятки кубометрів води, не кажучи вже про інші збитки.