РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 16.04 – 23.04.2018

Робочими виявилися вихідні дні для багатьох працівників «Славутського УВКГ». Майже одночасно сталося дві аварії: каналізаційного колектора, який забезпечує відведення стоків від мікрорайонів міста «Сонячний» та «Південний», а також порив труби одного з двох магістральних водогонів діаметром 273 мм., який забезпечує доставку води із свердловин до фільтрів та резервуарів. Технічні завдання, які належало розв’язати працівникам Славутського водоканалу були надзвичайно складними. Однак, колектив очолюваний начальником УВКГ Збаровським Д.А. з честю справився із виконанням невідкладних ремонтно – відновлювальних робіт, так що споживачі не відчули жодних незручностей. Завдяки високій кваліфікації працівників та задіяним технічним можливостям у місто забезпечувалася постійна подача води всім споживачам, а мешканці мікрорайонів «Сонячний» та «Південний» користувались звичними зручностями централізованого водовідведення . Без перерви, до ранку понеділка тривали аварійно – відновлювальні роботи.
Крім того , серед складних робіт проведених працівниками «Славутського УВКГ» минулого тижня, слід відзначити реконструкцію водопровідної мережі на вул. Миру. Станом на сьогодні, замінено 260 метрів водогону. Азбестоцементні труби діаметром 150 мм. замінюються на труби ПВХ (полівінілхлоридні) діаметром 160 мм.. Це дозволить не лише підвищити якість води, яка надходить споживачам, але й надійність та довговічність цієї ділянки водогону. Більший діаметр нових труб підвищує пропускну спроможність і робить більш комфортним отримання послуг в часи пікового навантаження мережі, так як дозволяє більш стабільно утримувати високий тиск.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 33 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру на вул. Здоров’я.
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 3 виїзди, з них 2 пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один з ремонтом водогінних мереж.