РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 14.05 – 21.05.2018

1.Здійснено обслуговування частини електрообладнання водоканалу. Проведені планові високовольтні випробування одинадцяти трансформаторних підстанцій Славутського УВКГ. З яких три знаходяться на очисних спорудах, вісім живлять водозабірні свердловини.

2.Продовжується реконструкція водопровідної мережі на вул. Миру. Протягом місяця, замінено більше 400 метрів азбестоцементних труб водогону, діаметром 150 мм., полівінілхлоридними трубами (ПВХ) діаметром 160 мм. Більший діаметр нових труб підвищує пропускну спроможність і робить більш комфортним отримання послуг в часи пікового навантаження мережі, так як дозволяє більш стабільно утримувати високий тиск. Антикорозійні властивості нових труб, дозволяють не тільки підвищити якість води, яка надходить споживачам, але й надійність та довговічність цієї ділянки водогону.

3. Здійснено роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж міста, на вулицях: Здоров’я, Я.Мудрого, Ізяславській, Козацькій, Перемоги та ін.

4.Відремонтована засувки запірної арматури діаметром 50 мм. у розподільчій камері на вул. Грушевського 42.

5.Внаслідок тривалої експлуатації водогонів під мостами через річку Горинь, на вул. Монастирській , у трубах утворились два свища.Як наслідок здійснено ремонт великої складності (на висоті над водою), сталевої труби водогону діаметром 200 мм. яка знаходиться під мостом .

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 3 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 19 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. . Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру, по вул. Монастирська та ін. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 3 виїзди пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.