РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 17.06 – 25.06.2018

1. Внаслідок тривалої експлуатації водогонів під мостами через річку Горинь, на вул. Б. Хмельницького, в районі «Паперової фабрики» , вони часто потребують ремонту. Цього разу знову у трубах утворився свищ, під мостом здійснено ремонт великої складності сталевої труби водогону діаметром 200 мм.
2. Здійснюється перепідключення абонентів до нового водогону на вул. Миру . Нагадаємо, що замінено більше 436 метрів азбестоцементних труб водогону, діаметром 150 мм., полівінілхлоридними трубами (ПВХ) діаметром 160 мм. Більший діаметр нових труб підвищує пропускну спроможність і робить більш комфортним отримання послуг в часи пікового навантаження мережі, так як дозволяє більш стабільно утримувати високий тиск. Антикорозійні властивості нових труб, дозволяють не тільки підвищити якість води, яка надходить споживачам, але й надійність та довговічність цієї ділянки водогону.
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Гвардійська, Здоров’я, Козацька, Я.Мудрого, та ін.
4. Здійснена перевірка та обслуговування обладнання водозабірних свердловин № 7,9,12.
5. Виконано ремонт високого ступеня складності – відремонтовані засувки запірної арматури діаметром 200 мм. у розподільчій камері на вул. Миру.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 28 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 2 виїзди, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.