РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 25.06 – 02.07.2018

1. Проведено роботи по підготовці до відновлення твердого покриття на вул. Я. Мудрого 52. Нагадаємо, що внаслідок провалу дорожнього покриття в каналізаційний колектор діаметром 600 мм., на вул. Я.Мудрого 52, поблизу ЦРЛ, який відбувся 04 червня 2018 р., був пошкоджений не лише цей колектор. Від удару отримали ушкодження і труби комунікацій які знаходяться поблизу колектора. Пізніше, як наслідок підмиву ґрунту, утворилось «просідання» дорожнього покриття. Як з’ясувалось, були пошкодженні ще й труби самопливного каналізаційного колектора діаметром 500 мм. Зусиллями працівників Славутського УВКГ були здійсненні дуже складні ремонтно – відновлювальні роботи. Після завершення яких покладено захисний бетонний шар над трубами. Який зверху був засипаний піском та ґрунтом. Однак, на дорозі із асфальтовим покриттям утворилось дві ділянки з ґрунту.
Тепер, після природного ущільнення ґрунту до відповідних норм, працівниками Славутського УВКГ, зверху знятий шар піску на глибину 25 см. На його місце, у відповідності з технічними нормативами насипаний щебінь. Незабаром відбудеться відновлення асфальтового покриття цих двох ділянок дороги.
2.Коли люди самовільно відкривають кришки люків інженерних комунікацій вони некваліфіковано втручаються у роботу водогінних або каналізаційних мереж. Як наслідок, здійснювати набагато складніший ремонт доводиться бригаді спеціалістів із використанням спецтехніки.
Так трапилось і 27 червня, більше двох годин було потрібно фахівцям, щоб припинити витік води із пожежного гідранта , який був зіпсований невідомими особами.
3. Проводились роботи усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці Паперника 62 та 16. Подібні роботи на цій дільниці та на деяких інших, через недбальство окремих мешканців, вже стали недоброю «традицією»… В каналізаційну мережу потрапляють: шмаття, жир, очистки, предмети гігієни…
4. Здійснено ремонт великої складності – відремонтована чавунна труба магістрального водогону діаметром 200 мм. на вул.Набережна 30.
5. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях:, Здоров’я, Я.Мудрого, Лісна, Соборності, Церковна та ін.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 6 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 29 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру, по вул. Набережна.
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 9 виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один виїзд – водогінних.
Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.