РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 02.07 – 09.07.2018

1. На водозабірній свердловині №9 проведено плановий ремонт колони діаметром 100 мм., а також заміна болтів та гумових прокладок. Це дозволить продовжити термін експлуатації обладнання та продуктивність свердловини, що заощадить матеріально-технічні ресурси.
2. Продовжується перепідключення абонентів до нового водогону прокладеного полівінілхлоридними трубами (ПВХ) діаметром 160 мм на вул. Миру .
3. На вулицях Кузовкова та Чкалова проводились роботи усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «Аква Джет».
4. Здійснено підключення нових абонентів до централізованої мережі водопостачання на вул. Грушевського.
5. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Чкалова, Перемоги, Сокола, Здоров’я, Я.Мудрого, та ін.
6. Відремонтовані горловини колодязів інженерних вузлів каналізаційної мережі на вул. Соборності та Князів Сангушко.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено10 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 30 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 4 виїзди пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та п’ять виїздів – водогінних.