РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 09.07 – 16.07.2018

1. Внаслідок пориву азбестової труби каналізаційної мережі діаметром 300 мм, на вул. Чкалова, було здійснено ремонт великої складності. Три дні тривали ремонтно-відновлювальні роботи. Завдяки задіяним технічним можливостям споживачі отримували послуги у звичайному режимі.

2. На вул. Плотиче було виконано заміну 10 метрів стальних труб водогону, діаметром 159 мм., які внаслідок тривалої експлуатації вийшли з ладу, трубами ПВХ (полівінілхлоридними) діаметром 160 мм. Антикорозійні властивості нових труб, дозволяють не тільки підвищити якість води, яка надходить споживачам, але й надійність та довговічність цієї ділянки водогону.

3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Кузовкова, Соборності, Здоров’я, Лісна та ін.

4. Відремонтована засувка запірної арматури подання води з водозабірних свердловин діаметром 250 мм. у розподільчій камері фільтру знезалізнення води №1 ФОВ 3.2. Фільтр освітлювальний вертикальний призначений для доочистки води централізованих систем і нецентралізованого питного водопостачання, а також очищення води поверхневих і підземних джерел водопостачання, до значень показників якості очищеної питної води. Фільтр є зварною закритою місткістю із сталі, усередині якої розташовані трубопроводи і завантаження (фільтруючий елемент), а також система регенерації фільтруючого елементу.

5. Здійснено ремонт підвідного водогону діаметром 100 мм. на вулиці Здоров’я.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 8 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 26 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з каналізаційними мережами великого діаметру, по вул.Чкалова.
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено два виїзди пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та три виїзди – водогінних мереж.