РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 16.07 – 23.07.2018

1. Здійснювались роботи по підключенню нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулицях: Паперника, К.Сангушко, Козацька, Миньковецька . Люди отримують можливість цілодобово користуватись високоякісною питною водою, яка відповідає вимогам Державних санітарних норм та правил “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною” 2.2.4-171-10.
2. Виконано ремонт високого ступеня складності – відремонтована засувки запірної арматури діаметром 150 мм. у розподільчій камері на вул.Плотиче.
3. На вулиці Здоров’я проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» .
4. Продовжується перепідключення абонентів до нового водогону прокладеного полівінілхлоридними трубами (ПВХ) діаметром 160 мм на вул. Миру .
5. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Миру, Кузовкова, Ізяславська, Церковна та ін.
6. Відремонтовано стальний підвідний водогін діаметром 100 мм. на вул. Джерельній.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 25 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один виїзд – водогінних.
Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.