РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 23.07 – 30.07.2018

1.Здійснено ремонт водонасосної станції третього підйому на вул. Привокзальна 56. Замінено електродвигун насосної установки.
2. Усунено витік води через порив приватної врізки до магістрального водогону на вул. Миньковецька.
3. Продовжувались роботи по підключенню нових абонентів. До поліетиленових труб магістрального водогону діаметром 110 мм. – на вул. З. Космодем’янської та вул. К.Сангушко (азбестова труба діаметр 100 мм.)
4. Для ліквідації особливо складних заторів каналізації на вулиці Соборності 10 була використана гідродинамічна установка «AQUA JET».
5. Відремонтовано чавунний підвідний водопровід діаметром 110 мм. на вул. Миру 15.
6. Проведено підготовчі роботи для перепідключення ДНЗ № 6 «Золота рибка» до нового водогону, прокладеного трубами ПВХ (полівінілхлоридними) діаметром 160 мм на вул. Миру.
7. Внаслідок тривалої експлуатації водогонів під мостами через річку Горинь, на вул. Б. Хмельницького, в районі «Паперової фабрики» , та на вул. Монастирській (до мікрорайону «Південний») вони часто потребують ремонту. Цього разу знову, під обома мостами здійснено ремонт великої складності сталевих труб водогонів діаметром 200 мм.
8.Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Сокола, Соборності, Здоров’я, Кузовкова,Ізяславська та ін.
9. Здійснено ремонт керамічних труб, діаметром 150мм., каналізаційної мережі на вул. Кузовкова 16.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 9 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 40 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру, на вулицях Б. Хмельницького та Монастирській .
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 7 виїздів, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один виїзд – водогінних.