РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 30.07.- 05.08.2018

1. Здійснюються роботи по проведенню водогону на вул. Парковій. Для робіт використовуються труби ПЕ (поліетиленові) напірні для подачі води діаметром 50 мм., строк використання яких складає до 50 років.
2. Проведено ремонт стального магістрального водогону діаметром 200 мм. поблизу солодового заводу.
3. Два дні та сучасна гідродинамічна установка «AQUA JET» були потрібні працівникам водоканалу для ліквідації особливо складних заторів каналізації на вулиці Соборності. Постійне попадання сторонніх предметів у систему каналізаційної мережі міста викликає велику стурбованість. Потрапляючи у мережу предмети гігієни, лушпайки, шмаття , будівельне сміття можуть зупинити роботу каналізаційної мережі не лише окремих будинків, але й цілого мікрорайону міста
4. Відремонтовано повітряну лінію електропередачі потужністю 10 Квт., яка вийшла з ладу в наслідок сильних поривів вітру, лінія живить свердловину № 11 водозабору «Південний».
5.Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Лісна, Кузовкова, Сокола, Здоров’я, Чкалова, Ізяславська та ін.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 6 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 41 виїзд для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та два виїзди – водогінних.

Шановні славутчани!

Адміністрація Славутського УВКГ, ласкаво просить Вас повідомляти про всі випадки несправностей магістральних водогінних та каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами:                                                   096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.