РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 06.08 – 13.08.2018

1. Два дні знадобилось фахівцям для ремонту магістрального сталевого водогону діаметром 200 мм. на вул. Острозька, 1, поблизу мосту через річку Утка.
2. Проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулицях: Сокола, Соборності, Здоров’я, Чкалова.
3. Виконано ремонт високого ступеня складності стальної труби магістрального водогону діаметром 250 мм. на вулиці Площа Шевченка 3.
4. Відремонтовано стальний підвідний водогін діаметром 100 мм. на вул. Джерельній.
5. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Чкалова, Здоров’я, Козацька, Лісна, Сокола та ін.
6. Завершено ремонт повітряної лінії електропередачі потужністю 10 Квт., яка вийшла з ладу в наслідок сильних поривів вітру, лінія живить свердловини №11, 12, 14, водозабору «Південний».
7. Проведено ремонт чавунного магістрального водогону діаметром 100 мм. свердловини № 2 водозабору «Центральний».
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 6 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 35 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру, на вулицях Острозька та Площа Шевченка .
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 6 виїздів, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один виїзд – водогінних.
Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.