РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 20.08 – 27.08.2018

1.За допомогою гідродинамічної установки «AQUA JET» ліквідовано 50 метрів особливо складних заторів каналізації на вулиці Я.Мудрого 40.
2. Усунено витік води через порив труби ПЕ (поліетиленової) діаметром 100 мм. підвідного водогону на вул. Ізяславська 8.
3. Знову дали знати про себе, зношені внаслідок тривалої експлуатації водогонів під мостами через річку Горинь труби, на вул. Б. Хмельницького, в районі «Паперової фабрики» , та на вул. Монастирській (до мікрорайону «Південний»). На жаль, вони часто потребують ремонту. Під обома мостами здійснено ремонт сталевих труб водогонів діаметром 200 мм.
4. Виконано ремонт високого ступеня складності стальної труби магістрального водогону діаметром 300 мм. на вулиці Волинській.
5. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Сокола, Соборності, Здоров’я, Кузовкова, Ізяславська та ін.
6. Здійснено заміну трьох метрів азбоцементної труби, в якій утворилась тріщина, підвідного водогону діаметром 100мм., на вул. Здоров’я 12 .

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 6, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 37 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру, на вулицях: Волинській, Б. Хмельницького та Монастирській.
У вихідні та святкові дні аварійними бригадами було здійснено 9 виїздів, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один виїзд – водогінних.

Шановні славутчани!
Адміністрація Славутського УВКГ, ласкаво просить Вас повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.