Ще раз про наболіле…

Ні для кого не є таємницею , що основна маса населення України доведена до крайнього зубожіння. Є хитрі ділки які здають в оренду квартири з оформленими субсидіями, отримуючи таким чином шалені прибутки за рахунок платників податків і є люди які насилу зводять кінці з кінцями.
За фактами не треба ходити далеко – кожен може перерахувати свої прибутки у тверду валюту і отримає вражаючі цифри падіння життєвого рівня. Це лише один приклад, їх же набагато більше. Всім відомо, що реально рівень зростання економіки бажає кращого. Між тим, наші люди, в наслідок отримання явно недостатніх доходів, неспроможні не тільки захистити, але й повноцінно прохарчувати себе, якщо ж мова йде про лікування, то тут цифри нерідко сягають фантастичних величин. Та ще й комуналка постійно зростає, гроші з рахунків за субсидію повертають у державний бюджет. Не може такого бути! Це ж безглуздя! На жаль – це правда… Неспроможність влади ефективно забезпечувати постійне зростання економіки і як наслідок – достойні заробітні плати, пенсії та інші виплати вже призвело до різкого скорочення життєвого рівня. Постійне зростання вартості енергоносіїв, податків, курсу долара призводить до постійного підняття цін. Між тим, в деяких засобах масової інформації поширюються відомості про те, що Славутське УВКГ перерахувало субсидійні гроші з рахунків людей в місцевий бюджет. Це неправда – згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016р. № 534, а також доповнень до цієї Постанови від 27 квітня 2018р. № 329, Славутським УВКГ було проведено розрахунок на повернення грошей до Державного Бюджету, невикористаних сум субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого постачання води та водовідведення .
Така державна політика викликає безліч конфліктів на місцях. І без вини винуваті комунальники роз’яснюють, пишуть відповіді, ходять по судах… Однак, людям від того не легше… Комунальникам також…