РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 10.09 – 17.09.2018

1. Усунено витоки води через порив стальних труб діаметром 100 мм. підвідних водогонів на вулицях Козацька та Здоров’я .
2. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання діаметром 40 мм. на вулиці Козацька .
3. Виконано роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці Сокола.
4. Здійснено обслуговування колодязів інженерно-технічних комунікацій на вул. Князів Сангушко, Здоров’я, Я.Мудрого.
5. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Ізяславська, Я.Мудрого, Лісна та ін.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 30 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.
Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.