РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 15.10 – 22.10.2018

1. Виконано роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці Чкалова.
2. Здійснено ремонт азбестової труби підвідного водогону діаметром 150 мм. на вулиці Острозькій.
3. В колодці інженерно – технічних комунікацій проведена заміна аварійної ділянки стальної труби довжиною 1,5 м діаметром 150 мм., яка подає воду від свердловини № 5 водозабору «Центральний» до системи фільтрів очистки води.
4.Відремонтовано стальну трубу підвідного водогону діаметром 89 мм. на вул. В.Стуса .
5. На свердловині № 14 водозабору «Південний» проведений комплекс робіт який сприятиме збільшенню продуктивності свердловини, зменшенню витрат електричної енергії, підвищення надійності насосного агрегата. Для цього зокрема проведена ревізія насосного агрегату, з глибини понад 35 метрів була вийнята водовидобувна колона.
6. На вулиці Чкалова 11 були виконані роботи підвищеної складності – відремонтована стальна труба магістрального водогону діаметром 200 мм..
7. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Сокола, Миру, Лісна,та ін.
Шановні абоненти! Надзвичайно важливо при користуванні каналізацією дотримуватися елементарних правил:
1) тримати в чистоті унітази, раковини і умивальники;
2) не виливати в унітази, раковини і умивальники легкозаймисті рідини та кислоти;
3) не кидати в унітази пісок, будівельне сміття, ганчірки, кістки, скло, металеві і дерев’яні предмети і тому подібне;
4) не користуватися санітарними приладами у разі несправності каналізаційної мережі.
На жаль, у результаті неправомірних дій мешканців в каналізаційний стояк потрапляють предмети особистої гігієни, газети, особисті речі, харчові відходи, що провокує засмічення центрального стояка і затоплення каналізаційними стоками технічного підвалу будинку. Зупинка ж частини зовнішньої каналізаційної мережі спричиняє значні незручності мешканцям кількох будинків і може призвести до аварійної ситуації в даному мікрорайоні міста.
Просимо Вас розповісти своїм дітям про те, які предмети не можна змивати в унітаз. Каналізація призначена для відведення стоків і рідких відходів від житлових будинків!
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 23 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 2 виїзди, пов’язаних з відновленням роботи водогінних мереж.