РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 22.10 – 29.10.2018

1. Здійснено ремонт чавунної труби водогону діаметром 150 мм. на вулиці В.Стуса.
2. У головному вузлі інженерно – технічних комунікацій проведено ремонт стальної труби магістрального водогону діаметром 300 мм., яка подає воду від свердловин водозабору «Південний» до системи фільтрів очистки води.
3. Проведена заміна насосного агрегату на свердловині № 11 водозабору «Південний» – це сприятиме збільшенню продуктивності свердловини, зменшенню витрат електричної енергії.
4. Виконано роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці Здоров’я.
5. Відремонтована засувка запірної арматури діаметром 150 мм., а також проведена установка та монтаж колодязя інженерних комунікацій на вулиці Острозька 32.
6. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Кузовкова, Соборності, Здоров’я та ін..
7. На вулиці Князів Сангушко були виконані роботи підвищеної складності – відремонтована чавунна труба магістрального водогону діаметром 200 мм., а також був проведений ремонт запірної арматури.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 18 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 3 виїзди, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один виїзд – водогінних.