РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 12.11 – 19.11.2018

1. Усунено витік води через складний порив чавунної магістральної труби діаметром 200 мм. водогону на вул. Шевченка 17.
2. Проведено інженерно-технічний огляд та профілактичне обслуговування електрообладнання каналізаційно – насосних станцій .
3. Виконано роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулицях Миру.
4. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулиці Привокзальній. Новий водогін на цій вулиці прокладено поліетиленовими напірним трубами (ПЕ).
5. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Лісна ,Сокола, Кузовкова, Ізяславська, Гвардійська та ін.
6. Усунено пориви водогонів на вулицях Лермонтова діаметр труби 50 мм. ( ПЕ) та 50 міліметрової стальної труби на вул. Орлика.
7. На очисних спорудах розпочато ремонт редуктора вторинного відстійника відсмоктувача мулу. Потужність даного агрегату становить більше 10 кубометрів мулу за годину.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 28 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 3 виїзди, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та два – водогінних.
Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.