РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 19.11 – 26.11.2018

1. Продовжуються роботи по заміні стальних труб магістрального водогону діаметром 160 мм. на 150 мм. поліетиленові труби (ПЕ). Цього тижня прокладено ще 30 метрів таких труб. Ця магістраль з’єднує свердловини з фільтром знезалізнення води ФОВ 3.2. №5
2. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулицях Лисенка та Лєрмонтова.
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Здоров’я, Гвардійська, Я.Мудрого, та ін.
4. Здійснена планова перевірка та обслуговування електрообладнання машинного залу ВНС № 2 . Проведено ревізію насосного агрегату № 5, який є одним із кількох головних насосів для водозабезпечення міста.
5.Проводиться будівництво та реконструкція каналізаційних колекторів на вулицях М.Лисенка та П.Орлика. Крім того на вулиці П.Орлика проведена заміна 6 метрів труби водогону яка вийшла з ладу. На аварійній ділянці прокладено поліетиленова труба діаметром 32 мм..
6. На вулицях Лісна, Сокола, Здоров’я, Плотиче, проводились роботи усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «Аква Джет».
7. На вул. Шевченка проведено ремонт чавунної магістральної труби водогону діаметром 200 мм..
8. На вулиці Я.Мудрого було виконано особливо складний ремонт каналізаційного напірного колектора великого діаметру – 250 мм..

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 6 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 34 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру, на вул.. Шевченка.
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено п’ять виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та чотири – водогінних.
Шановні славутчани!
Адміністрація Славутського УВКГ, ласкаво просить Вас повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.