РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 03.12 – 10.12.2018

1. Завершені роботи по заміні стальних труб магістрального водогону діаметром 160 мм. на 150 мм. поліетиленові труби (ПЕ). Ця магістраль з’єднує свердловини з фільтром знезалізнення води ФОВ 3.2. №5. Взагалі прокладено близько 50 метрів труб ПЕ. Крім того у головному колодязі інженерних комунікацій проведено заміну засувки діаметром 150мм..
2. Внаслідок тривалої експлуатації водогонів під мостами через річку Горинь, на вул. Б. Хмельницького, в районі «Паперової фабрики» , вони часто потребують ремонту. Цього разу знову у трубах утворився свищ, під мостом здійснено ремонт великої складності сталевої труби водогону діаметром 200 мм.
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Миру, Кузовкова, Ізяславська, Церковна та ін.
4.Здійснюються роботи по проведенню водогону до громадської вбиральні на міському пляжі. Для проведення робіт використовуються поліетиленові труби (ПЕ) діаметром 25 мм. Крім того, для підключення до централізованої системи каналізації прокладено 9 метрів труби ПЕ діаметром 150 мм.
5. Відремонтована чавунна труба підвідного водогону діаметром 100мм. на вул. Я.Мудрого 47. Продовжується ремонт водогону на вул. П.Орлика.
6. Гідродинамічною установкою «Аква Джет» проводились роботи усуненню особливо складних заторів каналізації на вулиці Князів Сангушків, 8.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 25 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру, на вул.. Б. Хмельницького .
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено п’ять виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один – водогінних.
Шановні славутчани!
Адміністрація Славутського УВКГ, ласкаво просить Вас повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.