РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 14.01 – 21.01.2019

1. Здійснено заміну насосного агрегату на станції третього підйому води (насосні станції використовуються для підтримки необхідного тиску в системах водопостачання квартир, будинків, котеджів і т. д.), що на вул. Лісна 15а. Це дозволить забезпечити безперебійне водопостачання мешканців цього будинку.
2. На котельні головних очисних споруд відремонтований вал циркуляційного насоса.
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Козацька, Зарічна, Миру, Привокзальна, Здоров’я та ін.
4. Відремонтовано електрообладнання фільтру №5 для знезалізнення води ФОВ 3.2. Фільтр освітлювальний вертикальний призначений для доочистки води централізованих систем і нецентралізованого питного водопостачання, а також очищення води поверхневих і підземних джерел водопостачання, до значень показників якості очищеної питної води. Фільтр є зварною закритою місткістю із сталі, усередині якої розташовані трубопроводи і завантаження (фільтруючий елемент), а також система регенерації фільтруючого елементу.
5. Проведена перевірка електрообладнання восьми каналізаційно – насосних станцій.
6. Здійснено технічне обслуговування водокільцевого вакуумного насосу ВВН-25 №2 у машинному залі водонасосної станції № 2 (ВНС №2).

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 3 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 28 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.