РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 21.01 – 28.01.2019

1. Проведені ремонті роботи по відновленню працездатності стального водогону діаметром 159 мм. на вул. Лермонтова.
2. Відремонтована запірна арматура на станції третього підйому води на вул. Лісна . Усунено свищ сталевої труби підвідного водогону діаметром 50 мм.
3. Здійснено технічне обслуговування насоса № 11, водонасосної станції № 2.
4. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Ізяславська, Здоров’я, Миру та ін.
5. Виконана планова перевірка електрообладнання диспетчерської та машинного залу водонасосної станції № 2.
Шановні абоненти! Викликає велику стурбованість збільшення випадків використання каналізаційної мережі як сміттєпроводу куди кидають: харчові відходи, предмети гігієни, пісок, будівельне сміття, ганчірки, кістки, скло, металеві і дерев’яні предмети і тому подібне. Це призводить до засмічення центрального стояка багатоповерхівки та затоплення каналізаційними стоками технічного підвалу будинку. В багатьох випадках подібні дії викликають зупинку частини зовнішньої каналізаційної мережі спричиняє значні незручності мешканцям кількох будинків і може призвести до аварійної ситуації в даному мікрорайоні міста.
Просимо пам’ятати, що каналізація призначена для відведення стоків і рідких відходів від житлових будинків!
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 3 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 34 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.