РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 28.01 – 04.02.2019

1. Відремонтовано стальний водогін та здійснено заміну запірної арматури на вулиці Шевченко 3.
2. Внаслідок тривалої експлуатації водогонів під мостами через річку Горинь, на вул. Б. Хмельницького, в районі «Паперової фабрики» , вони часто потребують ремонту. Цього разу знову у трубах утворилися два свища, під мостом здійснено ремонт великої складності сталевої труби водогону діаметром 200 мм.
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Церковна, Сокола, Соборності, Лісна та ін.
4. На вул. В.Стуса , було здійснено ремонт чавунних труб магістрального водогону діаметром 150мм.
5. Виконано роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці Чкалова та Миру.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 26 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру на вул. Б. Хмельницького та В.Стуса. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено три виїзди пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та два – водогінних.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж.
Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.