РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 04.02 – 11.02.2019

1. Проведено капітальний ремонт станції третього підйому води (насосні станції використовуються для підтримки необхідного тиску в системах водопостачання квартир, будинків, котеджів і т. д.), на вул. Лісна 15а. Здійснена заміна сталевих всмоктуючих та нагнітаючих труб на поліетиленові труби (ПЕ) , які мають строк служби 50 років – це дозволить значно підвищити надійність роботи станції третього підйому води.
2. На каналізаційно – насосні станції № 2 (КНС № 2) проведена ревізія зворотного клапана діаметром 400 мм. Замінено трансформатори струму на КНС №5.
3. Знову потребували ремонту водогони під мостами через річку Горинь. На вул. Б. Хмельницького, в районі «Паперової фабрики» ,  під мостом здійснено складний ремонт сталевої труби водогону діаметром 200 мм.
4. З метою збереження та запобігання корозії здійснено фарбування обладнання та трубопроводів фільтрів № 1-7 для знезалізнення води. ( ФОВ 3.2 – Фільтр освітлювальний вертикальний призначений для доочистки води централізованих систем і нецентралізованого питного водопостачання, а також очищення води поверхневих і підземних джерел водопостачання, до значень показників якості очищеної питної води. Фільтр є зварною закритою місткістю із сталі, усередині якої розташовані трубопроводи і завантаження (фільтруючий елемент), а також система регенерації фільтруючого елементу).
5. На вул. К. Сангушко 125 , було здійснено ремонт стальнних труб водогону діаметром 127 мм.
6. Проводиться ремонт засувок запірної арматури в колодязях інженерних комунікацій на вулицях: Чумацька, вулиця Соснова та провулок Сосновий, вулиця Джерельна та провулок Джерельній, вул. Довженка, вул. Лермонтова

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 21 виїзд для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено чотири виїзди пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та три – водогінних. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру на вул. Б. Хмельницького та К. Сангушко.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.