РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 11.02 – 18.02.2019

1. До будівельного майданчика на вулиці Здоров’я здійснено підключення стальних водогінних труб діаметром 150 мм встановлено засувка запірної арматури.
2. На вул. Плотиче 121 , було здійснено ремонт стальних труб водогону діаметром 76 мм..
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Миру, Кузовкова, Козацька Сокола, та ін.
4. З метою заощадження електричної енергії, збереження звичного та зручного режиму користування водою споживачами на станції третього підйому води (насосні станції використовуються для підтримки необхідного тиску в системах водопостачання квартир, будинків, котеджів і т. д.), що на вул. Лісна 15, проведено заміну автоматичного таймерного пристрою. Також, це дозволить збільшити загальний ресурс роботи обладнання станції.
5. На головній каналізаційно – насосній станції здійснено складний ремонт засувки запірної арматури діаметром 800 мм.
6. Проведено ремонт поліетиленової напірної труби водогону (ПЕ) діаметром 32 мм. на вул. Невського.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 26 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено п’ять виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.