РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 25.02 – 04.03.2019

1. На свердловині № 9 водозабору «Південний» були проведені ремонтно-зварювальні роботи для усунення трьох свищів на водовидобувній колоні. Здійснено комплексне технічне обслуговування: ревізія насосного агрегата та гідродинамічна промивка водовидобувної колони – це сприятиме як збільшенню продуктивності свердловини, так і зменшенню витрат електричної енергії.
2. На вул. Острожській проведена заміна 50 метрів сталевих труб підвідного водопроводу на нові поліетиленової напірні труби водогону (ПЕ) діаметром 25 мм.
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Лісна, Кузовкова, Сокола, Острожська та ін.
4.Здійснюються роботи по проведенню водогону до новобудови , що на вул. Церковній поблизу торгового центру «Вопак». Для проведення робіт використовуються полівінілхлоридні труби (ПВХ) діаметром 200 мм. Розпочато роботи щодо підключення до централізованої системи водовідведення.
5. Відремонтована стальна труба магістрального водогону діаметром 200 мм. на вул. Острожська .

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 23 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру, на вул.. Острожська та Церковна.
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено три виїзди пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один – водогінних.