РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 04.03 – 11.03.2019

Минулого тижня, як ніколи було багато проблем з магістральними водогонами та мережами водовідведення. Так співпало, що водогінні труби великого діаметру потребували ремонту практично кожного дня…. На жаль не відставали від них і каналізаційні мережі, затори виникли навіть у центральних колекторах окремих мікрорайонів міста…
1. Проведені ремонті роботи по відновленню працездатності одного з магистральних стальних водогонів діаметром 250 мм. який подає воду від свердловин водозабору «Південний» до фільтрів для знезалізнення води – ФОВ 3.2 . Фільтр освітлювальний вертикальний призначений для доочистки води централізованих систем і нецентралізованого питного водопостачання, а також очищення води поверхневих і підземних джерел водопостачання, до значень показників якості очищеної питної води. Фільтр є зварною закритою місткістю із сталі, усередині якої розташовані трубопроводи і завантаження (фільтруючий елемент), а також система регенерації фільтруючого елементу).
2. Виконано ремонт високого ступеня складності тріщини чавунної труби магістрального водогону діаметром 300 мм. на вулиці Кузовкова 16а.
3. Проведені ремонті роботи по відновленню працездатності стального водогону діаметром 250 мм. на вул. Здоров’я 112 та Здоров’я 121.
4. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Сокола, Здоров’я, Миру, Церковна та ін.
5. На вул. Перемоги 25 було здійснено комплекс робіт по ремонту стальних труб підвідного водогону діаметром 89 мм..
6. Виконано роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці Чкалова та Кузовкова.

Шановні абоненти! Викликає велику стурбованість збільшення випадків використання каналізаційної мережі як сміттєпроводу куди кидають: харчові відходи, предмети гігієни, пісок, будівельне сміття, ганчірки, кістки, скло, металеві і дерев’яні предмети і тому подібне. Це призводить до засмічення центрального стояка багатоповерхівки та затоплення каналізаційними стоками технічного підвалу будинку. В багатьох випадках подібні дії викликають зупинку частини зовнішньої каналізаційної мережі спричиняє значні незручності мешканцям кількох будинків і може призвести до аварійної ситуації в даному мікрорайоні міста.
Просимо пам’ятати, що каналізація призначена для відведення стоків і рідких відходів від житлових будинків!

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 6 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 36 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено два виїзди пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та два – водогінних.

Адміністрація Славутського УВКГ, ласкаво просить громадян повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.