РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 18.03 – 25.03.2018

1. Знову дали знати про себе зношені внаслідок тривалої експлуатації водогонів труби під мостом через річку Горинь, на вул. Монастирській (до мікрорайону «Південний»). На жаль, він часто потребує ремонту. Ось і цього разу було виконано ремонт високого ступеня складності стальної труби водогону діаметром 200 мм.
2. На вулиці Здоров’я 7а було виконано особливо складний ремонт каналізаційного напірного колектора діаметром – 150 мм…
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Я.Мудрого, Сокола, Лісна та ін.
4. Здійснена планова перевірка та обслуговування електрообладнання машинного залу ВНС № 2 .
5. На вулиці Здоров’я 15 проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «Аква Джет».
6. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання та водовідведення на вулиці Паперника 88.
7. Проводяться підготовчі роботи для заміни фільтруючих елементів у фільтрах для знезалізнення води – ФОВ 3.2  № 5,7. Фільтр освітлювальний вертикальний призначений для доочистки води централізованих систем і нецентралізованого питного водопостачання, а також очищення води поверхневих і підземних джерел водопостачання до значень показників якості очищеної питної води. Фільтр є зварною закритою місткістю із сталі, усередині якої розташовані трубопроводи і завантаження (фільтруючий елемент), а також система регенерації фільтруючого елементу).
8. На вул. Здоров’я 94 проведено ремонт стальної магістральної труби водогону діаметром 250 мм..

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 29 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.
Шановні славутчани!
Адміністрація Славутського УВКГ, ласкаво просить Вас повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.