РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 25.03 – 01.04.2019

1. Проведена відео діагностика (телеінспекція) стану каналізаційного колектору діаметром 500 мм на вул. Я. Мудрого 52.
2 Відремонтовані засувки запірної арматури в колодязі інженерних комунікацій на вулиці Сокола 28.
3. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулиці Л.Українки.
4. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Церковна, Сокола, Чкалова, Козацька, Соборності та ін.
5. Виконано роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» у самопливному колекторі на вулиці Здоров’я 15 .
6. Проведено очищення від осаду, який утворюється з каналізаційних стоків приймального відділення головної каналізаційно-насосної станції. Вивезено більше 100 тонн осаду.
7. Для ремонту здійснено заміну силового трансформатора, який живить електрообладнання свердловини № 10, водозабору «Південний».
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 6 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 29 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 11 виїздів, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один – водогінних.

Адміністрація Славутського УВКГ, ласкаво просить громадян повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.