РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 08.04 – 15.04.2019

1. 11 квітня близько 16 години, на перехресті вулиць Сокола та Лісна, через порив засувки запірного механізму стальної магістральної труби водогону діаметром 250 мм відбувся виток води. На жаль , внаслідок технологічних особливостей конструкції водогону, для ремонту цієї засувки необхідно було припинити водопостачання міста … Аварійною бригадою Славутського УВКГ були здійснені ремонтні роботи, які завершились о 21 годині. Після чого, було відновлено постачання води всім споживачам.
2. Відремонтовано абонентські врізки на вул. Набережна 55 та Б.Хмельницького 82.
3. На вул. Сангушко 24 , було здійснено складний комплекс робіт по ремонту підвідного водогону діаметром 100 мм.. В наслідок тріщини було замінено 23 метра азбестоцементних труб на поліетиленові (ПЕ) .
4. На жаль, вихідні дні були багаті на аварійні ситуації. Внаслідок виникнення свища у стальній трубі магістрального водогону діаметром 250 мм., на вулиці Садова 5, розпочався виток води. Проведено аварійно – відновлювальні роботи.
5. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Соборності, Лісна, Миру, Сокола,  та ін.
6. Виконано роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» у самопливному колекторі на вулиці Кузовкова .
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 6 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 36 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 3 виїзди, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та два – водогінних.

Адміністрація Славутського УВКГ, ласкаво просить громадян повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.