РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 06.05 – 13.05.2019

1.На вул. Ізяславська 23, внаслідок тривалої експлуатації колодязя інженерних комунікацій каналізаційної мережі, почали руйнуватися його цегляні стіни. У зв’язку з цим працівниками Славутського УВКГ була проведена робота по заміні цегляних стін колодязя на залізобетонні – були встановлені залізобетонні кільця. Це складне інженерно-технічне завдання було виконано за кілька днів. Споживачі користувалися каналізаційної мережею у звичному режимі.
2. Проведена перевірка електрообладнання восьми каналізаційно – насосних станцій.
3. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулиці Лісна.
4. Відремонтовані засувки запірної арматури в колодязі інженерних комунікацій на вулиці Монастирська 1.
5. Гідродинамічною установкою « «Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулиці Лісна.
6. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Козацька, Я.Мудрого, Здоров’я, Сокола та ін.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 25 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.