РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 13.05 – 20.05.2019

1.Сильний вітер, блискавки, буревії, які пройшли через наше місто – спричинились до значного ускладнення роботи електрообладнання Славутського УВКГ. Внаслідок негоди, отримувана водоканалом електроенергія не завжди відповідала стандартам. Так, лише у неділю, 19 травня 2019 року, з 17 год. 15 хв. до 20 години, машинний зал головної водонасосної станції (ВНС-2) зупинявся вісім разів, не кажучи вже про відключення свердловин та іншого обладнання.
Завдяки професійним діям працівників водоканалу, споживачі мали практично безперебійне водопостачання, за винятком 1-2 хвилинних перерв необхідних для відновлення роботи складного обладнання машинного залу головної водонасосної станції.
2. На Площі Шевченка продовжувались роботи по заміні старих труб підвідного водопроводу на нові поліетиленові (ПЕ) напірні труби водогону діаметром 50 мм..
3. На вул. Князів Сангушко 59, внаслідок тріщини азбестоцементної труби водогону діаметром 100 мм., було замінено 4 метра цієї труби на нову поліетиленову (ПЕ).
4. Виконано роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці Чкалова.
5. Виконані роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Лісна,Здоров’я,Церковна, Я. Мудрого та ін..
6. Проведено обслуговування частини засувок запірної арматури в колодязях інженерних комунікацій на вулиці Шолом-Алейхема та провулку Партизанський.
7. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулиці П.Орлика.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 37 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено п’ять виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один – водогінних.

Адміністрація Славутського УВКГ, ласкаво просить громадян повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78 .