РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 20.05 – 27.05.2019

1. На вул. Острозькій, внаслідок тріщини азбестоцементної труби водогону діаметром 150 мм., було замінено 7 метрів цієї труби на нову поліетиленову (ПЕ).
2. На Площі Шевченка здійснена заміна засувки запірної арматури діаметром 200 мм, проведено складний ремонт магістрального водогону. Продовжуються роботи ро підведенню комунікацій до новобудови – парка Шевченка.
3. Поблизу «Солодового заводу» проведено ремонт самопливного каналізаційного колектора діаметром 600 мм. Незважаючи на велику складність аварійно-відновлюваних робіт, ремонт був закінчений протягом одного дня.
4. Гідродинамічною установкою « «Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулиці Ізяславська та Здоров’я .
5. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Б.Хмельницького, Миру, Ізяславській, Я.Мудрого, та ін..
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 6 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 28 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено десять виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.