РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 27.05 – 03.06.2019

1. Розпочато роботи по заміні фільтруючого елементу у фільтрі для знезалізнення води – ФОВ 3.2 № 7, після проведення всіх необхідних робіт фільтр буде введений в експлуатацію. Для довідки: ФОВ – фільтр освітлювальний вертикальний призначений для доочистки води централізованих систем і нецентралізованого питного водопостачання, а також очищення води поверхневих і підземних джерел водопостачання, до значень показників якості очищеної питної води. Фільтр є зварною закритою місткістю із сталі, усередині якої розташовані трубопроводи і завантаження (фільтруючий елемент), а також система регенерації фільтруючого елементу).
2. На вул. Ізяславська 9, внаслідок тривалої експлуатації колодязя інженерних комунікацій каналізаційної мережі, почали руйнуватися його цегляні стіни. У зв’язку з цим працівниками Славутського УВКГ була проведена робота по заміні цегляних стін колодязя на залізобетонні – було встановлено залізобетоне кільце. Це складне інженерно-технічне завдання було виконано за один день. Споживачі користувалися каналізаційної мережею у звичному режимі.
3. Виконано роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці Миру.
4. На вул. Соборності проведена заміна сталевих труб підвідного водопроводу на нові поліетиленової напірні труби водогону (ПЕ) діаметром 110 мм. – 45 метрів та 50 мм – 100 метрів. Проведено заміну засувок запірної арматури.
5. Виконані роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Ізяславська, Я. Мудрого, Сокола, Лісна та ін..
6. На вулиці Я.Мудрого, здійснено ремонтно- відновлювальні роботи шести оглядових колодязів інженерно-технічних комунікацій систем водопостачання та каналізації.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 25 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ, ласкаво просить громадян повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78 або 096-282-44-78.