РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 03.06 – 10.06.2019

1. Продовжуються роботи по підключенню нових абонентів до мережі централізованого водопостачання. На вулиці Привокзальній від будинку № 69 прокладено більше 400 метрів поліетиленових напірних труб (ПЕ), діаметром 50 мм, нового водогону.
2. Проведено ремонт колодязя інженерних комунікацій та засувок запірної арматури на вулиці Соборності. Внаслідок тривалої експлуатації колодязя інженерних комунікацій водогінної мережі, почали руйнуватися його цегляні стіни. У зв’язку з цим працівниками Славутського УВКГ була проведена робота по ремонту цегляних стін колодязя.
3. Відремонтована аварійна ділянка стальної труби довжиною 2,5 м діаметром 150 мм., яка подає воду від свердловини № 5 водозабору «Центральний» до системи фільтрів очистки води.
4. Гідродинамічною установкою « «Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулиці Здоров’я 3 та №7 .
5. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Сокола, Соборності, Лісна, Церковна та ін..
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 29 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено чотири виїзди пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.