РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 17.06 – 24.06.2019

1. Внаслідок пориву стальної труби водогону діаметром 100 мм, на вул. І.Франка 35, було здійснено ремонт великої складності. Замінена запірна арматура приватної врізки діаметром 25 мм.
2. Після сильної грози, яка пошкодила електрообладнання водозабірних свердловин: № 7,8,10,11,12,14 водозабору «Південний», аварійною бригадою були проведені ремонтно-відновлювальні роботи. Завдяки високому професіоналізму робітників УВКГ ремонтні роботи були завершені за 8 годин. Споживачі отримували послуги у звичайному режимі.
3. На жаль, минулий тиждень, був багатим на аварійні ситуації. Внаслідок виникнення свища діаметром 50 мм. у стальній трубі магістрального водогону діаметром 200 мм., на вулиці Суворова, розпочався виток води. Проведено аварійно – відновлювальні роботи.
4. На вул. Мічуріна 31 , було здійснено комплекс робіт по ремонту азбестоцементних труб магістрального водогону діаметром 150 мм..
5. Гідродинамічною установкою « «Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулицях Лісна, Здоров’я та Я. Мудрого .
6. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Сокола, Соборності, Лісна, Церковна та ін..
7. На вул. Миру відремонтована вулична водопровідна колонка.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 33 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено чотири виїзди пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.