РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 15.07 – 22.07.2019

1. Знову дали знати про себе, зношені внаслідок тривалої експлуатації водогонів труби під мостом через річку Горинь, на вул. Монастирській (до мікрорайону «Південний»). На жаль, він часто потребує ремонту. Ось і цього разу було виконано ремонт високого ступеня складності стальної труби водогону діаметром 219 мм.
2. На вулиці Восьмого березня введена в експлуатацію нова ділянка водогінної мережі довжиною 225 метрів. Водогін прокладено поліетиленовими напірними трубами (ПЕ), діаметром 50 мм.
3. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулицях Восьмого березня, Сокола та Одухи.
4. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулиці Я.Мудрого 56.
5. Проведено ремонт запірної арматури у водопровідних колодязях інженерних комунікацій на вул.. Плотиче, Паперника та пров.Мічурина.
6. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Сокола, Лісна, Чкалова, Ізяславській та ін..
7. На новій ділянці водогону, що на вул. Привокзальній, встановлено три пожежних гідранта.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 31 виїзд для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.
Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.