РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 29.07 – 05.08.2019

1. На вул. Невського 5, внаслідок тріщини ПВХ (полівінілхлоридної) труби водогону діаметром 32 мм., було замінено один метр цієї труби на нову.
2. Здійснено аварійно – відновлювальні роботи ділянки стальної труби довжиною 1,5 м діаметром 150 мм., яка подає воду від свердловини № 5 водозабору «Центральний» до системи фільтрів очистки води.
3. Відремонтована вулична водопровідна колонка на вул. О.Гончара.
4. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулицях Лісна та Я.Мудрого.
5. У стальній трубі підвідного водогону діаметром 120 мм., на вулиці Кобзарська 9, утворився свищ діаметром 35 мм., як наслідок розпочався виток води. Проведено аварійно – відновлювальні роботи.
6. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Перемоги,Сокола, Миру, Козацька та ін..
7. На свердловині № 8 водозабору «Південний» було проведено ревізія та промивання водовидобувної колони, заварювання свищів, обслуговування електрообладнання,

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 9 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 45 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.
Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.