РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 05.08 – 12.08.2019

1. На вулиці Здоров’я, здійснено ремонтно- відновлювальні роботи чотирьох оглядових колодязів інженерно-технічних комунікацій систем водопостачання та каналізації.
2. На вулиці Козацька, внаслідок виникнення тріщини у азбестоцементні трубі магістрального водогону діаметром 150 мм., були проведені аварійно – відновлювальні роботи, На водогоні було замінено 2,5 метри азбестоцементної труби на ПЕ (поліетиленову напірну трубу).
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Сокола, Миру, Лісна,та ін.
4. Виконано роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулицях: Чкалова, Здоров’я, Ізяславська.
5. Відремонтована чавунна труба підвідного водогону діаметром 65 мм. на вул. П.Орлика.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 41 виїзд, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 9 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено чотири виїзди пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та два – водогінних.

Шановні славутчани!
Адміністрація Славутського УВКГ, ласкаво просить Вас повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.

Шановні абоненти! Викликає велику стурбованість збільшення випадків використання каналізаційної мережі як сміттєпроводу куди кидають: харчові відходи, предмети гігієни, пісок, будівельне сміття, ганчірки, кістки, скло, металеві і дерев’яні предмети і тому подібне. Це призводить до засмічення центрального стояка багатоповерхівки та затоплення каналізаційними стоками технічного підвалу будинку. В багатьох випадках подібні дії викликають зупинку частини зовнішньої каналізаційної мережі спричиняє значні незручності мешканцям кількох будинків і може призвести до аварійної ситуації в даному мікрорайоні міста.

Просимо пам’ятати, що каналізація призначена для відведення стоків і рідких відходів від житлових будинків!