РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 12.08 – 19.08.2019

1. Розпочато підготовчі роботи по заміні водогону через річку Горинь. Під мостом, на вул. Б. Хмельницького, 200 мм. сталеві труби будуть замінені на нові ПЕ (поліетиленові труби) які повинні прослужити 50 років.
2. Поблизу свердловини №9 водозабору «Південний» було здійснено аварійно – відновлювальні роботи ділянки стальної труби діаметром 200 мм., яка подає воду від свердловини до системи фільтрів очистки води. Заварено свищ діаметром 1,5 см.
3. На вул. Я. Мудрого, біля ЗОШ № 9 , проведено ремонт двох пожежних гідрантів.
4. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулиці Г.Кузовкова.
5. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Миру,Лісна, Перемоги, Я.Мудрого та ін..

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 36 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено шість виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один – водогінних.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.