РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 02.09 – 09.09.2019

1. Для забезпечення безперебійного водопостачання, проведена заміна насосного агрегату на станції третього підйому води (насосні станції використовуються для підтримки необхідного тиску в системах водопостачання квартир, будинків, котеджів і т. д.), що на вул. Привокзальна 56.
2. На головній насосній станції очисних споруд міста проводиться черговий ремонт виробничих та побутових приміщень: фарбування, побілка, укладання керамічної плитки – для відповідності приміщень вимогам санітарних та технічних стандартів.
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Я.Мудрого, Ізяславська, Перемоги та ін.
4. Виконано роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці: Лісна.
5. На вулиці Чкалова 20, внаслідок виникнення тріщини у чавунній трубі підвідного водогону діаметром 100 мм., були проведені складні аварійно – відновлювальні роботи.
6. Продовжуються роботи із будівництва каналізаційних мереж у мікрорайоні «Південний». Зважаючи на існуючи комунікації електричних мереж, газових та водогінних систем постачання, робота по прокладенню каналізації є надзвичайно складною Каналізаційні мережі довжиною більш ніж 3 км 100 метрів, будуть прокладені на вулицях: Джерельна, Лермонтова, Чумацька, провулки: Сосновий, Джерельний та інші вулиці прилеглі до колишнього мікрорайону «ДОК». На сьогодні прокладено 45 метрів, що є немало, враховуючи велику складність роботи.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 34 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.