РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 09.09 – 16.09.2019

1. Тривають роботи із будівництва каналізаційних мереж у мікрорайоні «Південний». Робота по прокладенню каналізації є надзвичайно складною зважаючи на існуючи комунікації електричних мереж, газових та водогінних систем постачання. На сьогодні, змонтовано колодязь інженерних комунікацій та прокладено більше 60 метрів каналізаційної мережі, що є немало, враховуючи велику складність роботи.
2. Знову дали знати про себе, зношені внаслідок тривалої експлуатації водогонів труби під мостом через річку Горинь, на вул. Монастирській (до мікрорайону «Південний»). На жаль, він часто потребує ремонту. Ось і цього разу було виконано ремонт високого ступеня складності стальної труби водогону діаметром 200 мм.
3. На вулиці О. Кошового, внаслідок виникнення тріщини у стальній трубі підвідного водогону діаметром 89 мм., були проведені складні аварійно – відновлювальні роботи.
4. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулиці Чкалова, Сангушко, Козацька.
5. Здійснено черговий інженерно-технічний огляд та профілактичне обслуговування каналізаційно-насосних станцій.
6. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Ізяславська , Перемоги, Сокола, Лісна та ін..

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 31 виїзд для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.