РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 16.09 – 23.09.2019

1. Черговий раз утворився свищ в зношених внаслідок тривалої експлуатації трубах водогонів під мостом через річку Горинь, на вул. Монастирській. Цього разу було виконано ремонт високого ступеня складності стальної труби водогону діаметром 200 мм.
2. Тривають роботи із будівництва каналізаційних мереж у мікрорайоні «Південний». На сьогодні, прокладено більше 115 метрів каналізаційної мережі, що є немало, враховуючи велику складність роботи.
3. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулицях Чкалова, Козацька та Грушевського.
4. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулицяхі Сангушко, Сокола, Козацька, Чкалова.
5. Проведено ремонт запірної арматури у водопровідних колодязях інженерних комунікацій на вул. Гвардійська.
6. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Івана Франка, Садова, Ізяславська , Соборності та ін..
7. На вулиці Кобзарська 23, внаслідок виникнення тріщини у поліетиленові трубі водогону діаметром 40 мм., були проведені складні аварійно – відновлювальні роботи.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 6 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 33 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.