РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 23.09 – 30.09.2019

1. На свердловині № 9 водозабору «Південний» були проведені ремонтно-зварювальні роботи для усунення двох свищів на водовидобувній колоні. Здійснено комплексне технічне обслуговування: ревізія насосного агрегата та гідродинамічна промивка водовидобувної колони – це сприятиме як збільшенню продуктивності свердловини, так і зменшенню витрат електричної енергії.
2. Внаслідок виникнення тріщини довжиною більше 60 мм. у чавунній трубі магістрального водогону діаметром 200 мм., на вулиці Б.Хмельницького 94, розпочався виток води. Проведено аварійно – відновлювальні роботи.
3. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулиці Миру 132.
4. Виконано роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці: Лісна.
5. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Гвардійська, Ізяславська, Садова, Сокола та ін..
6. Здійснено черговий інженерно-технічний огляд та профілактичне обслуговування свердловин № 7, 8, 9, 10, 11, 14 водозабору «Південний».

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 40 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Шановні славутчани!
Адміністрація Славутського УВКГ, ласкаво просить Вас повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.