РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 30.09 – 07.10.2019

1. Розпочато реконструкцію водогінної мережі, мостів через річку Горинь, на вул. Б. Хмельницького. Зношені внаслідок тривалої експлуатації водогону стальні труби , починаючи від прилягаючої до вул. Б.Хмельницького, вул. Грушевського, замінюються на поліетиленові труби, діаметром 110 мм. Для підвищення терміну експлуатації , при переході під мостом через річку Горинь, старі стальні труби використані як захисні футляри. Працівники водоканалу у стислі строки справились з цим завданням високого ступеня складності. Замінено 180 метрів труби.
2. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулиці Сокола.
3. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулиці Грушевського.
4. Відремонтована запірна арматура у водопровідних колодязях інженерних комунікацій на вул. Б. Хмельницького.
5. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Миру, Перемоги, Кузовкова, Соборності, Козацька та ін..
6. Здійснено черговий інженерно-технічний огляд та профілактичне обслуговування каналізаційно-насосних станцій.
7. На вулиці Ізяславська 6, внаслідок виникнення тріщини у запірній арматурі діаметром 150 мм., у водопровідному колодязі інженерних комунікацій, розпочався виток води. Були проведені складні аварійно – відновлювальні роботи.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 36 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. На жаль, працівникам Славутського УВКГ, при виконанні робіт, доводиться витягати з колодязів інженерних комунікацій різне сміття і навіть медичні шприци та голки, які імовірно туди повкидали громадяни залежні від наркотиків… Що, незважаючи на високоякісні засоби індивідуального захисту, становить значну загрозу для здоров’я та життя працівників УВКГ…

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.