РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 07.10 – 14.10.2019

1. Внаслідок виникнення тріщини, проведені ремонті роботи по відновленню працездатності стального водогону діаметром 150 мм., який подає воду від свердловини № 5 водозабору «Південний» до фільтрів для знезалізнення води – ФОВ 3.2 . Фільтр освітлювальний вертикальний призначений для доочистки води централізованих систем і нецентралізованого питного водопостачання, а також очищення води поверхневих і підземних джерел водопостачання, до значень показників якості очищеної питної води. Фільтр є зварною закритою місткістю із сталі, усередині якої розташовані трубопроводи і завантаження (фільтруючий елемент), а також система регенерації фільтруючого елементу).
2 Продовжуються роботи по капітальному ремонту фільтра для знезалізнення води – ФОВ 3.2 № 7, виконано демонтаж  повітряної системи для очистки фільтру, проведена ревізія та ремонт сплінтерної системи. Після проведення всіх необхідних робіт фільтр буде введений в експлуатацію.
3. На вулиці Гвардійській, здійснено ремонтно- відновлювальні роботи двох оглядових колодязів інженерно-технічних комунікацій систем водопостачання та каналізації.
4. Виконано роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці Лісна.
5. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Миру, Козацька, Перемоги та ін..
6. Проведено утеплення та фізичний захист бляхою ділянки поліетиленових труб, діаметром 110 мм, прокладених до мосту через річку Горинь на вул. Б.Хмельницького.
7. На головній насосній станції очисних споруд міста триває черговий ремонт виробничих та побутових приміщень, на першому поверсі у туалетах та душовій, а також інших приміщеннях проводиться укладання керамічної плитки, фарбування вікон, дверей, металоконструкцій, загороджень, побілка стін та стель,– для відповідності приміщень всім вимогам санітарних та технічних стандартів.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 3 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 38 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.