РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 14.10 – 21.10.2019

1. Здійснена планова перевірка електрообладнання диспетчерської та машинного залу водонасосної станції № 2.
2. На вулиці Козацька 31, внаслідок виникнення тріщини у азбестоцементній трубі діаметром 150 мм., розпочався виток води. Були проведені складні аварійно – відновлювальні роботи.
3. На свердловині № 5 водозабору «Центральний» була проведена ревізія обладнання. Замінено лічильник обліку води.
4. Відремонтована запірна арматура у водопровідних колодязях інженерних комунікацій на вул. Гоголя, також проведено ремонт абонентської врізки.


5. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Сангушко, Лісна, Кузовкова, Ізяславська та ін..
6. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулиці Я. Мудрого, Чкалова.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 28 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.